Dzień 221
21 maja 2019

Dzień 220

 

Pierwsza reakcja: Generalnie bardzo przyjacielsko, ale może potrzebuje 5-tkę na autobus :)

 

Mimo takich myśli nieznajomy chętnie wysłuchał moich intencji. Dalej już obserwowałem ogromną otwartość. Po zaledwie 10 minutach rozmowy Czesław powiedział "To chodź przejdziemy się do mnie, muszę wyprowadzić psa i jak chcesz to możesz wpaść na herbatę, moja dziewczyna pewnie się zdziwi, ale nie ma problemu". Pierwszy raz w projekcie nieznajoma osoba od tak, po prostu zaprasza obcego z ulicy do swojego domu. Tym sposobem poznałem również Martę i ich pieska Pokera. Zostałem ugoszczony i potraktowany jak bliski znajomy, dziękuję! Para również aktywnie uczestniczy w społeczności couchsurfing'owej, wymienialiśmy historie dotyczące podróży, ludzi spotkanych w ten sposób, przygód z Gruzji i wile innych. Widać było emocjonalną wieź pomiędzy Nimi i dużo pracy jaką włożyli w rozwój związku. Wspaniałe uczucie związane z kolejną historią, która pisana jest każdego dnia dzięki takim ludziom jak Marta i Czesław! 

 

Marta 27 i Czesław 33, Łódź

Ilość wspólnych znajomych: 9

Obecny poziom szczęścia: 6,5/7

 

Jak ocenili mój wiek 30/25 - pomyłka 0/5

Jak ja oceniłem ich  wiek 27/28 - pomyłka 0/5

Ocena mojej pewności siebie: 8

 

Zainteresowania: Rower, podróże, couchsurfing, ludzie, biologia, biotechnologia, wspinaczka, treking, alpinizm, fotografia

 

Marzenia: Ona - Dalej być szczęśliwa w związku, który zbudowali. Żeby został on w tak dobry, ewentualnie było tylko lepiej. On - mieszkanie z dala od linii tramwajowej :D Wyprawa rowerowa i trekingowa do najdalej na północ wysuniętego punkt Europy.

 

Długość spotkania: 150 minut 

Za którą próbą udało się poznać nową osobę: 1

Chęć do przyłączenia się do projektu: Tak

Łódź CH Manufaktura

 

Miejsce poznania