Pytania

Masz jakieś pytania lub wątpliwości, pisz! Te poniżej to najczęstsze pytania jakie zadają mi ludzie:

1.  Coraz częściej dostaje pytanie. Poznałeś tyle dziewczyn...no wiesz? :)

 

Założyłem sobie, że nie dojdzie do niczego pomiędzy mną, a żądną dziewczyną poznaną w projekcie. Mam czyste, szczere intencje i pewnie gdybym raz odszedł o tej reguły to pewnie straciło by to wszystko sens i sam rozmawiając miał inna perspektywę :) Póki co nie ma problemu.

 

2. Jak wybieram daną osobę?

     

-Nie mam tak naprawdę ustalonego schematu, działam pod wpływem intuicji/impulsu. Idąc ulicą czuje ludzkie emocje. Szukam w twarzach ludzi, których mijam coś ciepłego, sympatię czy serdeczność. Było już nie raz tak, że minąłem ciekawą osobę, ale decyzja przyszła za późno. W tej sytuacji raz/dwa zawróciłem, przeważnie szedłem dalej. Często wybranie danej osoby zajmowało mi minimum pół godziny. 

 

 

3. Czy utrzymuje kontakt z poznanymi osobami?

 

- Przestałem liczyć spotkania ponowne z ludźmi, których poznałem w projekcie. Z niektórymi wyjechałem w góry, poszedłem na studniówkę, do teatru, na herbatę ponownie. Ponownych spotkań było ponad 100, co daje drugie tyle czasu spędzone razem z osobami poznanymi na ulicy.  

 

 

4. Czy były jakieś nieprzyjemne sytuacje?

 

-Nie, raczej jeżeli ktoś był niezainteresowany to po prostu odchodzi. Może raz w jednej sytuacji chłopak zareagował impulsywnie "Mów od razu o co Ci chodzi, bo jeżeli to ma być jakieś pieprzenie to nie chce rozmawiać!". Przedstawiłem mu inicjatywę i dalej była duża zmiana "Super projekt, chodź mam godzinę czasu do autobusu opowiem Ci wszystko o sobie, poznasz mnie :)!". 

 

 

5. Jak dalej chcę rozwijać projekt?

 

-Chciałbym stworzyć portal, gdzie zainteresowane osoby, będą mogły odtworzyć mój proces poznawania i opisywania poznanych ludzi. Również otworzyć w każdym dużym mieście spot/kawiarnię, gdzie inicjatywą do poznania się będzie przyjście samemu by dać możliwość dosiąść się innym. Kolejnym krokiem będą opaski na rękę dla ludzi związanych z projektem. Dla tych aktywnych co poznają i dla tych, którzy są nieaktywny, ale otwarci by kogoś poznać. 

 

 

6. Co najbardziej w tym lubisz?

 

-Dwa momenty.

Pierwszy - Na początku rozmowy (Niepewność, strach, zaniepokojenie, niewiadoma, nie mam pieniędzy, co ode mnie chcesz?) żeby chwilę później często nastąpiła zmiana o 180 stopni, super inicjatywa - 'Wow chodź opowiem Ci wszystko o sobie'. Rozwalasz skorupę i jesteś zaakceptowany :) 

 

Drugi - Kiedy odchodzę, żegnam się i mam poczucie, że zwykłe zainteresowanie człowiekiem dało mu tyle szczęścia. Niezwykłą radość że ktoś przypadkowy poświęcił im czas i chciał dowiedzieć się czegoś o Nich. 

 

 

7. Nie czujesz, że będziesz mógł się wypalić?

 

Spotkałem już ponad 100 ludzi i zaczyna to podobać mi się coraz bardziej- odkrywam, uczę się, bawię się. Dostaję masę energii i szczęścia od ludzi. Dużo wiadomości od osób zainspirowanych projektem. Aktualizacja, po 250 pokochałem to i rozmawiam 4/5 godzin dziennie z ludźmi :)